Utierky, čistiace produkty

Po žiadostiach našich zákazníkov sme do sortimentu zaradili aj utierky a čistiace produkty. Základným produktom tejto skupiny je výrobok amerického koncernu DuPont - SONTARA
 

/
Ani látka, ani papier... je to niečo úplne nové

Je to nová alternatíva v oblasti útierok. Sontara je špeciálne vyvinutá utierka. Nič ju nemôže prekonať v používaní. Pevnosť v ťahu látky, sacia sila celulózy a viditeľne mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Mokré, suché, alebo polosuché sú utierky Sontara všestranejšie ako látka, silnejšie a trvanlivejšie ako papier a sú aj lacnejšie. Sú vyrábané za prísnej kontroly produkcie pri dodržaní stálej akosti, jednotnej veľkosti a balenia.

 

Sontara je vyrobená za použitia jemných vodných trysiek, ktoré zapletú jednotlivé vlákna, čím vznikne najlepšia utierka, ktorá bola kedy vyrobená.

data-cke-saved-src=/app/webroot/files/produkty/utierky/sontaravyroba.jpg

Sontara je z húževnatého a trvanlivého materiálu, ktorý je odolný voči oderu a rozpúšťadlám, neobsahuje žiadne lepidlá a pojidlá, nepúšťa vlákna a vyznačuje sa vysokou nasiakavosťou vody, olejov a rozpúšťadiel.

Čistí skutočne čokoľvek

Utierka Sontara je ideálna pre mnohé použitia, vrátane letectva, priemyselnej výroby, maľovania, autoopravovní a opráv strojov, elektrotechnike, elektronike, farmaceutike, nukleárnej technike, vo výrobe potravinárskych výrobkov, polygrafie, grafického umenia a k mnohým ďalším účelom.Ponuka:
SONTARA PC (print clean)
SONTARA EC (eco clean)
SONTARA PM (print master - na automatické umývanie)
SONTARA SPS automotive industry ( NOVINKA - kompletný sortiment utierok pre automobilový priemysel)

Papierové utierky a stojany

Ponuku čistiacich produktov doplňujú najmä dvojvrstvové priemyselné papiere značky TFP a TORK. Každý zákazník si vyberie pre seba ten najvhodnejší rozmer a kvalitu. Špeciálne boxy, držiaky alebo stojany vám pomôžu optimalizovať vašu spotrebu!
Hygienický program uzatvára ponuka nielen pre primyselnú prevádzku ale aj pre kanceláriu (starostlivosť o ruky, osviežovače vzduchu, toaletný papiet, papierové uteráky ZZ...)


INFORMUJTE SA O PRÁVE PREBIEHAJÚCICH AKCIÁCH!!!