Ražba za tepla a za studena

Grafický priemysel

data-cke-saved-src=http://www.cni.sk/test/app/webroot/files/lam1.jpg

V našej ponuke nájdete radu zlatých a strieborných fólií až po jedinečný výber so špeciálnymi efektami pre grafický priemysel. Lesklé a matné, kovové a pigmentové fólie, ďalej v pastelových a perleťových odtieňoch, doplnené viacfarebnými a holografickými vzormi - metalickými alebo transparentnými. S fóliami môžete dosiahnuť zaujímavý grafický efekt, ktorý slúži k upútaniu pozornosti a zvýrazneniu obalu alebo tlačoviny. Návrhári a grafici môžu teraz zvážiť tieto možnosti a spoľahnúť sa pri tom na našu kvalitu a servis.

Vyskúšajte vzorky našich fólií na rôzne druhy potlačovaných materiálov!

Samostatnou skupinou sú už osvedčené fólie pre ražbu za studena. Pri tomto spôsobe ražby nepotrebujete klasický kovový štoček. Táto nová technológia je najrychlejšie rozvýjajúci sa segment ražby!

 
Auto - priemysel - plasty

data-cke-saved-src=http://www.cni.sk/test/app/webroot/files/lam2.jpg

Fólie pre priemyslové aplikácie

V ponuke nájdete okrem metalických zlatých, strieborných a farebných fólií tiež radu pigmentových matných a lesklých typov a farieb. Ich vysoká odolnosť splní aj tie najnáročnejšie požiadavky na oter, odolnosť proti chemickým a poveternostným vplyvom atď.


Fólie sú určené pre rôzne druhy aplikácií na tvrdé a mäkké plasty.


Kódovacie a dátumovacie fólie

data-cke-saved-src=http://www.cni.sk/test/app/webroot/files/lam3.jpg

Fólie tejto pigmentovej rady sú určené k nanášaniu informácií na obaly v podobe dátumu, alebo technickej informácie o výrobku a pod. Na trh prinášame fólie s veľkou univerzálnosťou ich využitia čo sa týka aplikácií na rôzne podklady. Farebná škála je oproti rade grafických pigmentov obmedzená na sedem druhov.Holografické fólie a ochranné prvky
 

Bezpečnostné prvky slúžiace k ochrane produktu pred falzifikáciou, ale aj pre zvýraznenie produktu
 data-cke-saved-src=http://www.cni.sk/test/app/webroot/files/lam4.jpg

Hologramy na sebe vďaka svojmu stále sa meniacemu farebnému tieňovaniu veľmi rýchlo priťahuje pozornosť ľudí a starajú sa o to, aby k nim títo ľudia prišli bližšie. Použitím hologramov dosiahnete toho, aby vaša správa alebo váš výrobok padli do oka a výrazne sa odlíšili od mnohých iných ponúk. Vzbudíte záujem potencionálnych kupcov, ktorý pozorujú výrobok z väčšej blízkosti, prehliadnu si ho, prečítajú, atď. .... a kúpia.


Bezpečnosť
 

Hologramy môžu zastaviť rozširujúce sa falšovanie kreditných kariet a používajú sa vo veľkom množstve taktiež k ochrane automobilových dielov, softwaru, video nahrávok, farmaceutických výrobkov a športových výrobok.


Dekoratívne fólie

data-cke-saved-src=http://www.cni.sk/test/app/webroot/files/lam5.jpg


Dekoratívne fólie sú určené pre ražbu za tepla (hot stamping) a slúžia k zušľachťovaniu plastov, papiera, kovov a dreva. Schopnosť upraviť akýkoľvek materiál je práve ich veľkou prednosťou. Najčastejšie využitie býva pri zušľachťovaní dreveného materiálu - obrazy, podlahové krytiny, ozdobné lišty - alebo pri obaloch (polepy kartónov a pod.)

Samostatnú kapitolu tvorí tzv. Heat transfers -

obrázky fotografickej kvality, ktoré sú prenášané pomocou tepla na strojoch pre ražbu za tepla. Aplikácie na vertikálnych alebo odvaľových strojoch sú vykonávané na veľké škálu materiálov. Tento produkt vám umožní realizovať dekoráciu výrobku.

K dispozícii sú rôzne riešenia v širokej škále farieb.Fólie pre ražbu za tepla - priemysel
 

data-cke-saved-src=http://www.cni.sk/test/app/webroot/files/lam6.jpg


Fólie pre ražbu za tepla sú určené pre rôzne priemyslové aplikácie - napr. pre potlač všetkých typov plastov, pre potlač dreva, skla, plechu aj iných materiálov

Uplatnenie takmer v každom priemyselnom odvetví.